Особенности воспитания девочки 5 лет

Особливості виховання дівчинки 5 років

Особенности воспитания девочки 5 лет

Діти 5-річного віку чудово розуміють різницю між дівчатками і хлопчиками. Виховуючись у змішаних колективах, можна помітити, що вони наслідують один одного. У хлопчаків наслідування більше схоже на передразнивание, а дівчатка намагаються перенести манери своїх «кумирів» протилежної статі в постійний побут.

Дівчинка 5 лет Забавно спостерігати, як дівчинка намагається наслідувати старшому братові чи хлопчика, який їй подобається. Тільки не можна їй дати загратися, і вже зовсім погано, якщо вона воліє доношувати брюки, сорочки і бейсболки за братом, відмовляючись від ошатних суконь, блузок, бантиків і інших прикрас. Така поведінка може призвести до проблем у більш пізньому віці.

Дівчатка більше прив'язуються до батька, шукаючи в нього захисту, заступництва. А сміх – це найкраща терапія. Щоб дівчинка відчувала себе прекрасною принцесою, а не постреленком, татові доведеться надіти мамине плаття або ошатний халат, зав'язати бантик і так вийти до обіднього столу. Це викличе подив, і сміх дитини. На питання, чому ти так одягнений, необхідно відповісти комплімент, сказавши, що всі дівчата дуже красиві і одяг у них ошатна яскрава – захотілося приміряти.

Наряжаем сказочных героинь в онлайн играх

Не завадить і невеликий ігровий момент, ніби одяг змушує тата вести себе трохи інакше. Посадивши маму за стіл, тато повинен «перевтілитися» — стати на час мамою, копіюючи її рухи і інтонацію в кілька перебільшеному вигляді. Якщо дитина не зажадає через деякий відрізок часу повернути йому колишнього тата, з тривалої гри можна вийти, констатувавши, що важко бути мамою, краще бути самим собою. Подібна перебільшена ілюстрація допоможе дівчинці розібратися, що вона індивідуальність, а не відображення старшого брата, сестри або іншої людини.

Рекомендуємо: Попередня підготовка до школи

Виховання дітей 5 років, дівчаток особливості повинно проводитися в манері доброзичливості. Ні при яких умовах до дівчинці не можна застосовувати заходи фізичного покарання, і ставити в кут – це принизливо, а пам'ять людська вибіркова. В пам'яті залишаються найбільш яскраві позитивні моменти, і самі гіркі образи, які людина буде пам'ятати все життя.

Підготовка до дорослого життя

Виховання дівчинки в 5 років

Уміння одягатися елегантно, доглядати за нігтями і волоссям прищеплюється поступово, а не приходить з віком. Система дій, відпрацьована з дитинства, стає звичкою – нормою життя, а не покаранням.

Навіть дівчата займаються спортом, частіше грають в компанії хлопчиків, повинні вигідно виділятися з маси бігають по двору шибеників своїми манерами, граціозністю рухів, культурою мовлення.

Діти – це дзеркала своїх батьків, іноді трохи викривлені, але все ж відображають суть їх поведінки. З віком, діти не просто копіюють вчинки, манеру говорити, але і переносять у своє життя досвід і ставлення до оточуючих своїх батьків. Чим більший авторитет у батьків, тим частіше діти, бездумно, проектують їх поведінку на власні стосунки з іншими людьми. Часто зустрічаються молоді сім'ї, де люблять один одного люди не можуть і дня прожити без скандалу. Це відбувається з-за того, що в сім'ях, де вони виросли, були різні моделі поведінки.