День Вуличної Музики

В Україні вчетверте відбудеться День Вуличної Музики

День Вуличної Музики

20 травня в Україні вчетверте відбудеться День Вуличної Музики. З 10 міст в 2014 році свято виросло в 4 рази і в 2017 році День Вуличної Музики охопить 40 українських міст.
У 2017 році до Дня Вуличної Музики в Україні приєдналось 20 нових міст: Бориспіль, Новоград-Волинський, Ромни, Канів, Лохвиця, Суми, Олександрія, Охтрика, Гадяч, Прилуки, Сміла, Острог, Кропивницький, Полтава, Кам’янське, Ватутіно, Куп’янськ, Городище, Новгородівка, а також Сєвєродонецьк. Щотижня на адресу організаторів smd@logshtab.org надходять листи від бажаючих приєднатися до свята у своєму населеному пункті. З року в рік змінюються організатори у Львові, а в Одесі цьогоріч їх взагалі немає.

День Вуличної Музики – волонтерський проект, який в Україні започаткувала і досі курує неприбуткова громадська організація “Логістичний Штаб”. В 2014 році фестиваль підтримали Ірена Карпа (гурт Qarpa) та Святослав Вакарчук з Денисом Дудко (Океан Ельзи), які прийшли виступати на Пейзажну алею на рівні з іншими музикантами професіоналами та аматорами і цим привернули додаткову увагу до події. Щороку все більше зірок шоу-бізнесу приходить подивитися, як відбувається наймузичніший день року, а деякі з них приймають запрошення команди ДВМ на виступ. Тут нужно бы вставить глобальную идею всемирного праздника, то, что Леся говорила по радио - про мечту основателя однажды объеденить весь мир в один день.

Три роки поспіль День Вуличної Музики проводився на голому ентузіазмі. Поки менші міста підтримує і часто фінансує міська влада, київська команда не лише координує і допомагає всім містам, але й змушена шукати кошти на проведення фестивалю та проходити дев'ять кіл пекла, щоб отримати всі необхідні дозволи та розпорядження у міста.

Цьогоріч команда Дня Вуличної Музики запустила власну краудфандингову платформу для збору коштів на проведення фестивалю. Відомі музиканти вже надали в підтримку фестивалю особисті речі, диски з автографами та інші подарунки благодійникам, які фондуватимуть кошти в День Вуличної Музики.

denvulichnoimuziki_mista.jpeg

Серед зіркових подарунків: вінілові платівки “Брюссель” з підписом Святослава Вакарчука, диск гурту Океан Ельзи “Найкраще” з автографом, пластик з робочого барабану Дениса Глініна, на якому писався альбом ОЕ “Без меж”, книжки Ірени Карпи, диски з автографами від Qarpa, Dakh Daughters, Христини Соловій, Alloise, ONUKA, Правиця гуртів Familia Perkalaba, Sri-ланка, “Хамерман знищує віруси”, “Без обмежень”, Epolets, від литовського гурту Biplan, футболка, книга та диск від Вагоновожатых. Також можна буде обрати щось на свій смак серед мерчу від Дня Вуличної Музики, отримати персональну музичну відеолистівку-подяку від Богдана Кутєпова, сходити на каву з командою Дня Вуличної Музики, з Іреною Карпою або потрапити на репетицію гурту Правиця.

В день запуску краудфандингу було придбано вінок від ONUKA з кліпу VIDLIK, книжки та зустріч на каву з Іреною Карпою, а диск гурту Epolets полетить до Канади.

Добровільна пожертва на підтримку фестивалю стартуватиме від 10 гривень. Кожен бажаючий зможе фондувати будь-яку комфортну суму та обрати подарунок на сайті www.streetmusic.com.ua, натиснувши кнопку “Допоможи проекту”. Впродовж літа всі благодійники отримають по пошті свої подарунки.
Партнери Дня Вуличної Музики Dronarium Україна зніматимуть фестиваль з висоти пташиного польоту в більшості міст, а на сайті MEGOGO можна буде одночасно дивитися стріми з кількох міст онлайн.

Відео: «В Україні вчетверте відбудеться День Вуличної Музики»