Міжнародні вантажні перевезення

Швидкі та вигідні міжнародні вантажні перевезення

міжнародні вантажні перевезення

Компанія КИЙ АВІА КАРГО – національний лідер з міжнародних перевезень. Вона здійснює міжнародні вантажні перевезення вже 15 років, має усі необхідні сертифікати та ліцензії, є членом українських та міжнародних асоціацій перевізників, зокрема Асоціації Міжнародних Експедиторів України, International Federation of Forwarders Associations, International Association of Movers.

КИЙ АВІА КАРГО надає своїм клієнтам широкий спектр послуг:

  • перевезення вантажів морським, авіаційним, автомобільним транспортом;
  • складання оптимального маршруту;
  • супроводження;
  • розвантажування та завантажування;
  • оформлення документів імпорту, експорту, транзитного перевезення;
  • перевезення особистих речей, предметів мистецтва та культурних цінностей.

Подробніше про кожну з послуг ви можете дізнатися тут.

міжнародні вантажні перевезення

Всі співробітники компанії – досвідчені й обізнані фахівці у галузі транспортної логістики, які прагнуть виконати замовлення клієнта якнайкраще  і забезпечують доставку будь-яких вантажів від дверей до дверей. Такий високий рівень сервісу можливий завдяки власному автопарку, що складається з сучасних вантажних авто різного призначення, а також численних філій, які розташовані у великих містах і промислових центрах України, а також  у міжнародному аеропорту Бориспіль і найбільшому порту країни в Одесі.

Перевезення вантажів за кордон здійснюється у різних напрямках: країни Європи, США, Канада, країни Латинської Америки, Китаю, Індії, Казахстану, Грузії, Марокко та інші країни Азії та Африки.

Завдяки розгалуженій партнерській мережі ми маємо можливість розробляти найвигідніші маршрути перевезення вантажів за кордон і пропонувати клієнтам оптимальні тарифи.

Компанія КИЙ АВІА КАРГО гарантує, що міжнародна доставка вантажів буде здійснена у строки, узгоджені з замовником. Клієнт протягом усього часу отримує детальну інформацію на кожному етапі транспортування, яке здійснюється дуже обережно, з обов’язковим дотриманням норм безпеки.

Міжнародні вантажні перевезення можуть різнитися за обсягом, тому ми пропонуємо послугу доставлення збірних вантажів. Обсяг одного такого замовлення має бути не меншим 1 м2. Маршрути й терміни формуються згідно з побажаннями замовників. Це зручний та дуже бюджетний спосіб перевезення, яким можна скористатися, якщо замовлення не термінове.

КИЙ АВІА КАРГО протягом років вдосконалює свою роботу, аби забезпечити клієнтам послуги найвищої якості.