Страхование грузов - ключ к безопасности

Страхування вантажів – ключ до безпеки майна та коштів

Страхование грузов

Вантажоперевезення – невід'ємна частина бізнесу і одна з основ сучасного життя. Підприємства та приватні особи постійно транспортують продукцію, сировину, обладнання, інші види майна. Незалежно від типу транспортного засобу, перевезення завжди пов'язане з ризиками. Важко передбачити всі аварійні ситуації та уникнути проблем.

Страхування вантажів – можливість запобігти збитку при виникненні форс-мажорних обставин, під час аварій, нещасних випадків і стихійних катаклізмів. Страхування на загальних умовах передбачене для будь-яких типів вантажу, крім випадків, що потрапляють під особливі законодавчі норми. Вони потребують індивідуальної роботи.

Що входить до послуги?

Страхування вантажів передбачає захист вантажів і компенсацію збитків в разі заподіяння шкоди. До страхових випадків відноситься пошкодження і знищення вантажу в процесі транспортування, незалежно від використовуваного виду транспорту, враховуючи наземний, водний та повітряний.

Укладення договору здійснюється на різних умовах.

Комплексний і повноцінний варіант передбачає відповідальність за всі ризики. Обмежена відповідальність покриває стихійні явища, затоплення, зіткнення транспорту з іншими об'єктами і нещасні випадки під час вантажних робіт. Мінімальне покриття – це компенсація збитків внаслідок загальної аварії, затоплення, висадки на мілину, пожежі або вибуху, зіткнення зі зовнішніми об'єктами.

При настанні страхового випадку необхідно повідомити компанію протягом доби, зафіксувати факт і наслідки, вжити заходів мінімізації збитку і зберегти первісний стан пошкодженого вантажу.

Переваги професійного страхування вантажів

Професійне страхування вантажів разом з СК «Кий Авіа Гарант» – гарантія надійності і мінімізація ризиків. Накопичений за роки практики досвід дозволяє надати ряд переваг:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта і конкретного випадку;
  • Необхідна консультування на всіх етапах співробітництва;
  • Стабільна клієнтська підтримка;
  • Сучасні методи роботи;
  • Оперативне і своєчасне врегулювання страхових випадків;
  • Прозорі умови співпраці.

Страхова сума варіюється в індивідуальному порядку. Вона не перевищує вартості вантажу. Розмір платежу залежить від тарифу з урахуванням відстані і способу транспортування, термінів, безпеки, тощо.

Своєчасне страхування вантажів – перевірений спосіб зберегти майно і кошти.