Top Facts - последние новости дня Украины и мира

Не забудьте поделиться материалом:


Аватар пользователя Chief
Опубликовано Chief в April 14, 2017
О защите сайтов SSL-сертификатами

Інтернет вже давно дуже щільно увійшов в наше життя - як робити покупки тільки в оффлайн або оплачувати різні рахунки, поповнювати телефон без інтернету багато хто з нас вже й не пам'ятає. У той же час постійно зростаюча активність користувачів всесвітньої павутини стимулює і зростання онлайн-злочинності. Винахідливість шахраїв вже давно перестала дивувати, тому так чи інакше нам доводиться думати про свою безпеку в мережі постійно. Проте, існують нюанси, про які не знають дуже багато користувачів: наприклад те, що дані передаються через сайт можуть бути викрадені зловмисниками. Так, їх надбанням може стати номер вашого мобільного, паспортні дані та навіть номер кредитної картки. Крім цього в листах для розсилки шахраї часто маскують фейковий інтернет-адреси магазинів і сервісів під справжні, перейшовши на які ви можете потрапити в їх пастку.

Що ж необхідно робити, щоб така проблема вас не зачепила? Отже, для початку завжди слід пам'ятати, що https-з'єднання всю передану через сайт інформацію надійно шифрує. Тому сайти, власники яких захистили їх SSL-сертифікатами, безпечні, а тому вони можуть не переживати ні за спокій своїх користувачів, ні за репутацію своєї компанії. Адже що б не відправляв на сайт клієнт такого сервісу, він може бути на сто відсотків упевнений в тому, що його дані надійно захищені. Так само зовнішній вигляд адресного рядка такого сайту завжди буде сигналізувати користувачам, що вони знаходяться саме на сайті компанії, до якої вони звертаються. Все це можливо завдяки тому, що видача SSL-сертифікатів завжди контролюється незалежним центром сертифікації, і щоб його отримати, юридичній особі необхідно надати певний пакет документів.

У той же час існують типи таких сертифікатів, які може отримати і фізична особа. Вони більш прості в оформленні, проте дані, що передаються через сайт, так само будуть шифруватися. Саме тому, незалежно від масштабу проекту, кожен власник онлайн-ресурсу завжди повинен пам'ятати про важливість захисту конфіденційності відвідувачів і клієнтів, в іншому випадку їх може чекати загроза крадіжки персональних даних. І тоді репутація ресурсу так само постраждає, а відновлювати її на просторах інтернету, як відомо, досить непросто. Набагато простіше і вигідніше налаштувати захист ресурсу заздалегідь, тим самим позбавивши клієнтів від зайвих домислів і побоювань.

Видео: Что такое SSL сертификат?

Категория: 

Подписка

Оставайтесь с нами