Top Facts - последние новости дня Украины и мира

Не забудьте поделиться материалом:


Опубликовано Pupk в July 26, 2017
Драйвовий пейнтбол у Львові

В наші часи складно зацікавити когось якоюсь рухливою грою. Все більше ігри на подвір’ї заміняє комп’ютер та віртуальна реальність. Багато хто думає, що цей процес вже не зупинити й десь через 10 років кожен не буде виходити з дому й просто сидіти цілими днями в VR.

Не варто це так фаталізувати, але безперечно, такий процес існує. Дійсно мало ігор на свіжому повітрі можуть зацікавити сучасну молодь. Але вони є.
Одна з таких - пейнтбол. Цей вид спорту не є надто популярним в Україні, через стереотип, що це дуже дорого. Ось ціни на пейнтбол у Львові і вони не є аж якимись захмарними.

Але водночас пейнтбол не є дуже відомим й не всі знають, що це взагалі таке. Це командна рухлива гра, де використовується зброя (маркери), що стріляють різнобарвними кульками, які фарбують ціль, у котру попали.

Cценарії для пейнтболу

Є багато різних сценаріїв для пейнтболу, але взагалі суть в одному: “застрелити” супротивника.

Ця гра далеко не є небезпечною, так як кульки не можуть завдати великої шкоди, попавши по тілі, а на голові гравці зобов’язані носити маску.
Взагалі сценаріїв є 12, але їх різновидів є набагато й набагато більше.

Стінка на стінку

Основний та найбільш поширений сценарій - стінка на стінку. Гравці розподіляються на рівні команди й намагаються уразити своїх ворогів. Гравець, котрого уразили залишає поле гри.

Утримання

Поширеним сценарієм є утримання. Гравці розташовуються на двох точках на рівній віддалі від певного місця (форту, лісу, дому тощо) й намагаються захопити й утримати цю позицію впродовж заздалегідь зумовленого часу. В цьому різновиді, гравець котрого уразили повертається на початкову позицію, де йому стирають фарби від кульки, що його уразила й гравець повертається на поле бою.

Командний сценарій

Є не командний сценарій у котрому кожен проти всіх інших гравців. Виграє останній гравець, котрого не уразили й він отримує звання “Top Gun”, що з англійської перекладається, як найкращий стрілець.

Відео: Пейнтбол у Львові

Термінатор

Цікавим різновидом є “Термінатор”. Один - два гравця причіпляють собі на тіло хрестик та стають термінаторами. Всі інші гравці намагаються уразити “термінаторів” у позначену точку.

Захист

Популярним сценарієм є “Захист”. Вибирають одного гравця (ціль), котрого захищати. Він може мати лише мінімальне озброєння. Інші гравці діляться на дві команди: захисники та нападники (захисників може бути трохи більше).
Нападники виграють, якщо уражають ціль, а захисники, якщо доставляють ціль у певне заздалегідь позначене місце.

Пейнтбол зробить любу подію: від дня народження до простого виїзду за місто, незабутньою та залишить враження на довгі роки.

(Джерело: http://bnbpaintball.com)

Категория: 

Подписка

Оставайтесь с нами