Top Facts - последние новости дня Украины и мира

Не забудьте поделиться материалом:


Опубликовано Pupk в December 10, 2016
Індія

Подорожі грають важливу роль в житті людини. Люди мандрують, щоб поширити свій світогляд, дізнатись щось нове та просто відпочити. Але головне питання кожного туристу: Куди?

Є багато різних місць на Землі, котрі вартують уваги: затишні куточки, на кшталт Шрі-Ланки, відомі туристичні місця, наприклад Канари, величні історичні міста, на зразок, Рим – так що у світі є місця на будь-який смак! Проте є країни, котрі з’єднують всі вподобання в собі і виходить не якийсь несмак, а чудова палітра різних фарб, як у калейдоскопі.
Одною з таких країн є Індія, колиска східної цивілізації. Країна духовних цінностей та давніх традицій, величної культури та екзотичної природи, вона приваблює досить багато туристів. Індостан, розташований так, шо клімат тут тропічний, й набагато більш вологіший ніж на цих самих широтах, скажімо, в Мексиці. Це зумвлено, тим, що Індію від холодних північних вітрів захищає найвищий в світі горний хребет – Гімалаї. Ці гори не лише захищають Індію, але й приносять прибуток, бо покорити Гімалаї мрія кожного альпініста.

В Індії одні з найчистіших пляжів світу, та особливо відомим є курорт Гоа. Ця область з XVI століття належала португальцям, але приблизно 50 років тому цю область було приєднано до Індії. Через це в Гоа поєднуються європейська інтелегентність та індійська культура. Північна частина цього невеликого індійського штату зайнята молодіжними клубами, барами, і насичена нічним життям. Південніше – розкіш та найкращі піщані пляжи Індії.

В Індії є багато дивовижних пам'яток архітектури. Варто лише пригадати величний Тадж-Махал в Акрі, що слугує мавзолеєм і є символом вічного кохання.

shri-lanka.jpg

Біля південно-східного краю Індостану розташована Шрі-Ланка, острів в отрому поєдналася індійськи традиції, європейська мораль та свої власні звичаї. Цей острів одночасно й дуже схожий на свого північного сусіда та одночасно кардинально відрізняється від нього. На колишньому Цейлоні кухня є спцифічною й екзотичною, але це не заважає бути їй смачною. Звісно, в Індії, традиційна кухня теж не погана, але їй таки далеко до шрі-ланковської. Також Шрі-Ланка славиться своїми чаями. Напевно, всі знають Цейлонський чай (Цейлон – колишня назва острову).

Подорожі не завжди є дешевими, та часто бувають небезпечними. Але ось тут можна замовити подорож в Індію, а ось – на Шрі-Ланку. Подорожуйте безпечно та комфортно!

Категория: 

Подписка

Оставайтесь с нами