Top Facts - последние новости дня Украины и мира

Не забудьте поделиться материалом:


Аватар пользователя Yara
Опубликовано Yara в July 03, 2015
Морська столиця Польщі - Гданськ

Літо - пора відпусток і подорожей. Хтось їде до моря, хтось обирає місця з великою кількістю історичних пам'яток. Але є місця, де можна насолодитися і першою перевагою і другою. Наприклад, Гданськ. Це місто з багатовіковою історією, розташоване на березі Балтійського моря. Гданськ - дуже затишне та красиве польське місто. Самі поляки вважають це місто найкрасивішим в країні. Особливий шарм Гданськ набуває ввечері, коли все занурюється у світ запалених ліхтарів. Щоб добратися до Гданська, можно спочатку доїхати на поїзді з Київа до Варшави за 17 годин, а потім з аеропорту Варшава-Модлін долетіти за 40 хвилин до кінцевого пункту призначення. Квитки на потяг краще брати, використовши таку послугу як бронювання ж д квитків, бажано зазделегідь, бо у сезон відпусток квитки швидко розходяться.

Чим же приваблює Гданськ?

Історична частина міста дуже компактна, що робить це місто дуже зручним для відвідування туристами, які хочуть подивитися не тільки одне місто, а й усе узбережжя Балтики. Дуже багато туристів у Гданську з Німеччини, Швеції та Фінляндії. У місті дуже багато кафе і ресторанів. Всі дуже затишні і зустрічають гостей з польською привітністю. Ціни дуже доступні. Найгарніші заклади з національною кухнею розташовані на вулиці Півній.

Гданськ сьогодні готовий порадувати і різноманітністю варіантів проживання: від бюджетних хостелів, до п'ятизіркових готелів.

Набережна Молтави дуже нагадує Норвегію. Біля набережної старого міста стоїть старовинний вітрильник, на якому можна вчинити невелику подорож. Ще одна цікава пам'ятка старого міста - це портовий Кран - Журавель. Ця будова розташована на набережній і має дуже своєрідну конструкцію. Довгий ринок у Гданську в даний час не використовується за призначенням його назви. Зараз він являє собою широку вулицю або навіть можна сказати невелику витягнуту площу, по обидві сторони якої розташовані кафе і ресторани. Стара частина міста, яка була зруйнована у воєнний час, була в точності реконструйована. Архітектурні ансамблі дуже чітко вписуються в образ міста - заслуга архітекторів. Особливо красивий і старовинний залізничний вокзал міста. У Гданську багато цікавого: старовинні водяні млини, готичні будівлі, сучасні музеї.

Якщо вас зацікавило це місто, не відкладайте , рушайте у подорож і насолоджуйтесь. Щоб спростити планування поїздки, використовуйте замовлення послуг онлайн: квитки на потяг онлайн, бронювання отеля онлайн, бронювання квитків на заходи онлайн і так далі.

Гданськ - місто-загадка, такий легкий і незабутній!

Категория: 

Подписка

Оставайтесь с нами