Top Facts - последние новости дня Украины и мира

Не забудьте поделиться материалом:


Аватар пользователя Chief
Опубликовано Chief в April 24, 2017
Долина тюльпанов в Черновцах

Садівники використовують різноманітні добрива, щоб під час вирощування збагатити рослину необхідним комплексом поживних речовин. В якості ідеального підживлення декоративних насаджень все частіш використовують гумат калію, купити який можна в будь-якому спеціалізованому магазині.

Добрива на основі гумінових кислот ціняться своїми корисними властивостями. Їх успішно використовують не лише при вирощуванні квітів, а й сільськогосподарських культур.

Удобрюємо правильно!

Калійний гумат відрізняється універсальністю, ефективністю використання та безпечністю для навколишнього середовища. Такий біопрепарат покращує обмін речовин та підвищує імунітет вирощуваних рослин. Обробка декоративних рослин гуматом в поєднанні з іншими видами добрив і засобами захисту посилює їх ефективність та підвищує стросостійкість культур в несприятливих умовах вирощування.

Застосування гумат калію сприяє поліпшенню здоров’я та краси газонів і квітів. Обробляти біопрепаратом можна як однорічні рослини, так і багаторічні. Після правильної обробки квіти будуть пишно цвісти та довгий час не в’янути. Добриво захищає їх від дефіциту вологи, що дуже важливо спекотним літом.

Гумат калію – відмінний стимулятор росту з фунгіцидною активністю. В його склад входять наступні компоненти:

  • Легкорозчинні калієві солі;
  • Гумінові кислоти;
  • Комплекс з мікроелементів і т. д.

Цели использования глюкомат натрия

Любителі троянд використовують при догляді за своїми улюбленицями також калійні добрива. Розчином потрібної концентрації вони поливають молоді сажанці, щоб вони добре вкоренились і дали додаткові пагони. Якщо систематично підживлювати трояндовий кущ даним препаратом, то і цвітіння почнеться значно раніше: приблизно на 14 днів раніше встановленого терміну.

Гумат калію: необхідність обробки ґрунту

Щоб квітник буяв та квітнув весь сезон, потрібно докласти певних зусиль. При цьому обробляти варто не лише саму рослину, а й ґрунт. Він повинен бути максимально родючим, живити квіти корисними елементами, забезпечувати вологою та повітрям.

Ґрунт з кожним роком втрачає свої корисні речовини, мікрофлора його погіршується. Тому без якісного добрива в такому випадку просто не обійтись. Великий негативний вплив на склад землі мають ерозія, забруднення промисловими викидами, затяжні опади, посуха, різкі перепади температури та сильні заморозки. А в несприятливих умовах квіти можуть просто не прижитись або з часом зів’янути. Тому купівля та використання гумат калію позбавить вас від багатьох проблем, пов’язаних з вирощуванням декоративних рослин.

Джерело – сайт www.agrotime.in.ua

Категория: 

Подписка

Оставайтесь с нами