Top Facts - последние новости дня Украины и мира

Не забудьте поделиться материалом:


Аватар пользователя Yara
Опубликовано Yara в July 21, 2015
Lego как материал для творчества

Знамениті конструктори компанії Lego увійшли у двадцять перше століття не просто як одна із найпопулярніших іграшок у світі, але й, без сумніву, як один із прогресивних напрямків сучасного мистецтва. Відтак, за допомогою звичайних пластикових кубиків фантазія митців сьогодні народжує неймовірні скульптури та масштабні споруди.

До вашої уваги сімка найцікавіших  арт-об’єктів із кубиків Лего.

Місто «Contact 1» – успішна спроба візуалізувати майбутнє за допомогою кубиків Лего. Чоловік, на ім’я Майкл Дойл, відомий lego-художник, створив гігантське космічне містечко, надихаючись ідеями східного містицизму. Відтак, аби спорудити конструкцію, Майклу довелося зібрати близько двохсот тисяч елементів. І все це за шістсот годин! Що цікаво, кошти на реалізацію свого мегапроекту лего-митець отримав від фанатів конструкторів з усього світу. На сторінках сервісу Kickstarter Дойл розмітив оголошення, а вже через декілька днів отримав потрібну суму і почав реалізовувати свій проект.

На противагу цьому красивому і квітучому містечку, Майкл презентував і серію закинутих будинків. Як з’ясувалося, роботи художника торкаються злободенних проблем американського суспільства. Наприклад, старий будинок, зроблений із кубиків сірих, чорних відтінків, символізує занепад ринку нерухомості у США, початок кризи. Лего-будівля з’явилася на світ як копія одного із напівзруйнованих будинків у закинутому кварталі Детройту.

Інший американський художник, Натан Савайя, вирішив дещо оживити пластикові кубики і здобув всесвітню популярність завдяки нетиповим скульптурам із елементів «Лего». На виставках митця можна побачити велетенські скульптури людей із дитячих кубиків, скелети динозаврів, пам’ятки архітектури, транспорт, тварин, музичні інструменти, техніку і навіть скандальні інсталяції чи, скажімо, окремі людські органи. Савайя мешкає у Нью-Йорку і працює у такому напрямку вже 15 років. Заради конструкторів чоловік відмовився від кар’єри юриста.За словами Натана, щоб створити скульптуру людини середньої тілобудови, йому знадобилося близько тридцяти тисяч деталей. Всі елементи «зібрані» на спеціальний клей, тому замовникам не варто хвилюватися, що скульптура може розсипатися. Якщо приглянутися, скульптури дійсно надзвичайно "живі" та деталізовані. Окрім того, автор не забуває про філософську складову, тому часто його роботи відображенням актуальних проблем сучасності.

Про інші шедеври, створені із кубиків Лего читайте у наших наступних матеріалах від інтернет-магазину Lvbrick.com.ua.

Видео: ЛЕГО Десант Звезды Смерти

Категория: 

Подписка

Оставайтесь с нами