Top Facts - последние новости дня Украины и мира

Не забудьте поделиться материалом:


Опубликовано root в July 03, 2015
бинарные опционы binex

Щоб почати дійсно отримувати регулярний прибуток від торгівлі бінарними опціонами, трейдеру спочатку необхідно гарно розібратись у цьому питанні, починаючи суттю опціону і закінчуючи реалізацією складних фінансових стратегій. У цьому можуть допомогти різноманітні джерела знань: книжки, статті в журналах, пости в соціальних мережах, блоги. Але найбільш простим та ефективним способом охопити великий об’єм інформації за короткий проміжок часу все ж є перегляд відеоуроків.

Доступ до навчального відеоконтенту по темі бінарних опціонів може бути як платним, так безкоштовним. В останньому випадку найдоцільніше буде його шукати у відповідному розділі сайту обраного для співпраці брокера, наприклад https://binex.ua/ua/training/video.html. При цьому матеріал одразу буде максимально пристосованим до специфіки торгівельної платформи, до якої він прикріплений.

Зазвичай початковий відеокурс для новачків передбачає введення в світ бінарних опціонів, пояснення головних відмінностей торгівлі БО від звичайної торгівлі на біржі. Досвідчені трейдери легко та змістовно розкажуть, які бувають операції з опціонами, чим відрізняється опціон Put і Call від виду One Touch. На відео можна подивитись, як проводяться ці операції в реальній роботі трейдера. Наряду з цим до відома глядача доноситься склад популярних базових активів, роз’яснюється їх основна специфіка, наводяться рекомендації щодо оптимального вибору для початківців. Трейдер знайомиться зі стратегіями, які краще всього підходять для застосування в торгівлі по тому чи іншому активу.

Після засвоєння базових знань можна переходити до більш поглибленого вивчення специфіки трейдингу. Зокрема, слід переглянути кілька уроків по темі психології торгівлі опціонами. Це дозволить звести до мінімум кількість програшних угод, які часто укладають недосвідчені користувачі торгівельних платформ. Даний курс відкриє очі на значну кількість «хибних» сигналів ринку, на які не слід звертати увагу. Наступним кроком має стати отримання навичок з аналізування ринку, завдяки чому з’являється можливість визначати найкращий момент для купівлі бінарних опціонів Call або Put.

Відео: Обзор брокера бинарных опционов Binex.ua

Також з відеоуроків у доступній формі можна дізнатись про нюанси торгового менеджменту, які допоможуть раціонально розпоряджатись власним депозитом та систематично примножувати капітал.

 

Категория: 

Подписка

Оставайтесь с нами