Top Facts - последние новости дня Украины и мира

Не забудьте поделиться материалом:


небесная сотня майдана 2014
Аватар пользователя yaroslavna
Опубликовано yaroslavna

У хвилях людського моря, у серці столиці, хитаючись на руках побратимів, пливуть у вічність герої України, на жаль, у трунах. Євромайдан прощається з загиблими, у сутичках с правоохоронцями, людьми. На сцені Майдану, схиляючи додолу голову, на колінах, стоять командири сотень, лідери опозиції, священики. Людське море, засвічене ліхтариками, застигло у мовчазній жалобі. Десятки тисяч людей проводжають в останню земну подорож кращих синів України. 100 загиблих тільки за один трагічний день 20 лютого люди назвали «Небесною Сотнею» .

Кількість загиблих та постраждалих ще не пораховано. Їх надто багато, як для мирних часів. У ці історичні для країни часи, по обидві сторони барикад, гинули українці. За кожну смерть має відповісти влада, як провокатор людської бійні. У цієї влади є ім'я і прізвище – Віктор Янукович. У нього є руки, забруднені кров'ю українських громадян, є серце, на жаль, не людське, та немає душі, бо вона заблукала десь у хащах його хворобливої свідомості.

Сьогодні День жалоби по загиблих патріотах країні. Ранок наступного дня зі сходом сонця вже не побачать люди, які теж хотіли жити. Але їм цього не дозволив режим Януковича, хижо відібравши право на найцінніше – життя. Саме тому, Євромайдан не сприйняв домовленостей щодо миру за посередництвом іноземних миротворців, де не визначено головної вимоги – відставка Януковича з посади президента. Надто висока ціна була покладена на алтар свободи, щоб дозволити надалі керувати країною кривавому диктатору.

Звертаючись до катів свого 22 літнього сина Сашка, проста українська матір прокляла убивць:

«Не треба їм помирати. Це легко. Нехай, суки, ховають своїх дітей кожного дня»,- промовила у сльозах мати Саші Плєханова. Він був студентом, мав цими днями отримати диплом. Світла, чудова дитина…»

Чи усвідомлюють кати українського народу, що материнські прокльони найтяжча кара і вона обов'язково здійсниться.
Чи має моральне право залишатися на посаді президента людина, перед очима якого кричить і волає проста українська матір і сотні матерів, дружин, сестер, дітей, що стали сиротами? Зі сцени Майдана лунає «ЗЕКа – геть!», наче людська клятва загиблим героям.

Видео: Небесная Сотня

У парламенті зареєстровано законопроект про імпічмент, за ухваленням якого президент не матиме права обіймати високі державні посади та позбавляється права усіх привілеїв, як бувшого президента з подальшим притягненням до відповідальності за злочини. Та це тільки папір, на якому викладено наміри. На часі головна вимога людей – ГЕТЬ! Якщо не людська, то Божа кара, все одно станеться.

Категория: 

Теги: 

Подписка

Оставайтесь с нами